Master-cook
Ilość produktów: 0
Suma: 0,00 zł

O NAS

Sklep Przyprawypremium.pl należy bezpośrednio do producenta przypraw Master Cook Polska. Z nami masz zawsze pewność, że towar jest świeży, bezpieczny, a oferowane przyprawy są najlepszego gatunku. Master Cook Polska dostarcza przyprawy i półprodukty piekarnicze do kilkuset podmiotów w całej Polsce i Europie Wschodniej. Co roku cieszymy się widząc jak wielkie jest przywiązanie naszych klientów i sukcesywnie poszerzamy grono odbiorców naszych wyrobów. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom stworzyliśmy nową platformę e-handlu, tak aby nasi klienci mieli pełną wygodę w dokonywaniu zakupów. Zapraszamy na zakupy!

DOŚWIADCZENIE

Nasza marka jest obecna na rynku od 1997 roku. Mastercook jest producentem artykułów spożywczych z bardzo bogatym doświadczeniem i rozbudowanym parkiem maszyn. Dział technologiczny dba o najwyższą jakość produktów ze szczególnym uwzględnieniem tradycyjnych receptur. Nasze produkty zawierają naturalne barwniki i aromaty co stawia nas w czołówce rynkowej pod względem jakości i bezpieczeństwa żywienia.

TECHNOLOGIA

Jesteśmy bezpośrednimi importerami przypraw monolitycznych, dzięki temu mamy pełen nadzór nad jakościa naszych wyrobów. Współpracujemy z czołowymi producentami w branży cukierniczo-piekarniczej, rybnej oraz mięsnej. Posiadamy również produkty dedykowane dla dużych i średnich gastronomii.

JAKOŚĆ

Posiadamy wdrożony, zintegrowany system PL:EN ISO 9001:2001 oraz HACCP. Nasze laboratorium nadzoruje każdą partię dostarczonego surowca oraz wyrobu gotowego.

 

więcej na www.master-cook.pl


Zapisz się do newslettera
Akceptuję regulamin serwisu